Lodownia ul. Browarska 6; 26-500 Szydłowiec
731 982 839
logo

Nasze sale i ułożenie stołów

PARTER 

Dwie przestronne i jasne sale odzielone przesuwnymi wysokimi, stylizowanymi lustrami idealnie sprawdzą się na wesela, spotkania integracyjne czy biznesowe.To od Państwa zależy jaka przestrzeń będzie wykorzystana w trakcie przyjęcia, po przesunięciu luster ukazuje się duża sala balowa, która z pewnością zrobi na Gościach ogromne wrażenie.

Dodatkowym atutem jest bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza oraz skorzystać z naszych altan czy wybrać się na spacer.

 

 

 

 

PIĘTRO

Z poziomu parteru można dostać się po schodach na górną część sali - kameralnej z kominkiem i częścią noclegową oraz recepcją. Ma także osobne wejście i taras z zejściem do ogrodu od strony Starej Lodowni, co umożliwia całkowite odłączenie jej od dolnych sal.

Ta sala idealnie sprawdzi się przy organizacji spotkań rodzinnych, komunii, chrzcin czy urodzin a także na kamerlany obiad. 

ZDOBIENIA I WYSTRÓJ WNĘTRZ

Dokładamy największej staranności aby otaczające Państwa wnętrze Lodowni sprawiło, że poczujecie się u nas jak w domu - swobodnie i wygodnie. W każdej części naszego lokalu czekają na Państwa wygodne kanapy, obrazy, stylizowane meble, a to wszystko nadaje niepowtarzalnego klimatu pełnego relaksu i spokoju. Wieczorami, na piętrze przy części noclegowej rozpalony kominek pozwoli Państwu odpocząć i odciągnąć myśli od codziennych spraw.