Lodownia ul. Browarska 6; 26-500 Szydłowiec
731 982 839
logo

Ostatnie wolne terminy na przyjęcia weselno - okolicznościowe latem!

Jeśli marzy Wam się bajkowy ślub w ogrodzie i wesele w eleganckim i klimatycznym miejscu, jeśli chcielibyście świętować chrzest swojego maleństwa w przytulnej sali i placem zabaw na zewnątrz, jeśli macie ochotę na pyszny obiad firmowy lub rodzinny to zachęcamy do sprawdzenia ostatnich wolnych letnich terminów tego roku!
czytaj więcej


Dzień Kobiet w Lodowni!

Upominki, miłe gesty z okazji... lub bez okazji integrują załogę i "przywiązują" do firmy jednocześnie pozwalając pracownikom odczuć, że są doceniani! 8 marca (piątek) zachęcamy do podarowania Paniom, pracującym w Państwa firmie kolacji z okazji ich święta!
czytaj więcej


WYMARZONE WESELE W LODOWNI JESZCZE W TYM ROKU!

Jeśli wydaje Wam się, że nie ma szans na zorganizowanie wymarzonego wesela jeszcze w tym roku, to nic bardziej mylnego! Mamy dla Was AŻ DWA wolne czerwcowe terminy!
czytaj więcej


ANDRZEJKI 2018


Już 24 listopada zapraszamy na zabawę andrzejkową!
czytaj więcej


Wszystkich Świętych i Zaduszki

Zapraszamy do rezerwacji noclegów w dniach 1 i 2 listopada!
czytaj więcej


U nas zapłacisz kartą!

Drodzy Goście już od września za wszelkie usługi zapłacicie bezgotówkowo!
czytaj więcej


Eventy w ogrodzie!

Nie ma bardziej idealnego momentu na zorganizowanie eventu na świeżym powietrzu jak lato. Pięknie kwitnące kwiaty, śpiewające ptaki na drzewach, skaczące ryby w naszych stawikach i altany, które w razie potrzeby ochronią od nadmiaru słońca stworzą idealny klimat na każdego rodzaju spotkania.
czytaj więcej


Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Szydłowcu


To już 5. edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej w Szydłowcu! Lodownia przyłączyła się do kibicowania i udostępnia swoje sale, pokoje i ogród dla uczestników, trenerów i rodziców! Na dłużej zatrzymują się u nas zawodnicy z Irlandii!
czytaj więcej


Drodzy Goście - zmieniamy się dla Was!

Uprzejmie informujemy, że strona jest modernizowana. Za wszystkie związane z tym niedogodności ogromnie przepraszamy. Już wkrótce będziecie mogli Państwo przejrzeć w pełni wyposażoną galerię ogrodu, sal i pokoi, zarezerwować przez stronę nocleg i przeczytać o otaczających Lodownię atrakcjach a także być na bieżąco ze wszystkimi naszymi wydarzeniami! Dziękujemy za cierpliwość!
czytaj więcej


Rozpoczynamy sezon weselny!

2 hektarowy ogród wypełniony pięknymi kwiatami i rzadko spotykanymi czarnymi łabędziami oraz pawiami. Klimatyczne mury dawnej lodowni. Duże, przestronne sale, wiejski stół z okolicznych specjałów i tort podany w blasku świec na świeżym powietrzu. Brzmi jak idealne miejsce na wesele?
czytaj więcej