Lodownia ul. Browarska 6; 26-500 Szydłowiec
731 982 839
logo

ANDRZEJKI 2018

Już 24 listopada zapraszamy na zabawę andrzejkową!
czytaj więcej


Wszystkich Świętych i Zaduszki

Zapraszamy do rezerwacji noclegów w dniach 1 i 2 listopada!
czytaj więcej


U nas zapłacisz kartą!

Drodzy Goście już od września za wszelkie usługi zapłacicie bezgotówkowo!
czytaj więcej


Eventy w ogrodzie!


Nie ma bardziej idealnego momentu na zorganizowanie eventu na świeżym powietrzu jak lato. Pięknie kwitnące kwiaty, śpiewające ptaki na drzewach, skaczące ryby w naszych stawikach i altany, które w razie potrzeby ochronią od nadmiaru słońca stworzą idealny klimat na każdego rodzaju spotkania.
czytaj więcej


Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Szydłowcu

To już 5. edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej w Szydłowcu! Lodownia przyłączyła się do kibicowania i udostępnia swoje sale, pokoje i ogród dla uczestników, trenerów i rodziców! Na dłużej zatrzymują się u nas zawodnicy z Irlandii!
czytaj więcej


Drodzy Goście - zmieniamy się dla Was!

Uprzejmie informujemy, że strona jest modernizowana. Za wszystkie związane z tym niedogodności ogromnie przepraszamy. Już wkrótce będziecie mogli Państwo przejrzeć w pełni wyposażoną galerię ogrodu, sal i pokoi, zarezerwować przez stronę nocleg i przeczytać o otaczających Lodownię atrakcjach a także być na bieżąco ze wszystkimi naszymi wydarzeniami! Dziękujemy za cierpliwość!
czytaj więcej


Rozpoczynamy sezon weselny!

2 hektarowy ogród wypełniony pięknymi kwiatami i rzadko spotykanymi czarnymi łabędziami oraz pawiami. Klimatyczne mury dawnej lodowni. Duże, przestronne sale, wiejski stół z okolicznych specjałów i tort podany w blasku świec na świeżym powietrzu. Brzmi jak idealne miejsce na wesele?
czytaj więcej