Lodownia ul. Browarska 6; 26-500 Szydłowiec
731 982 839
logo

Ostatnie wolne terminy na przyjęcia weselno - okolicznościowe latem!

W tym wiosenno - letnim okresie, mamy dla Was jeszcze kilka wolnych terminów na zorganizowanie swojego wymarzonego wesela, urodzin, imienin, chrzcin, grilla czy po prostu spotkania ze znajomymi!
czytaj więcej


Zorganizujemy dla Was każdą uroczystość!

Jeśli marzy Wam się bajkowy ślub w ogrodzie i wesele w eleganckim i klimatycznym miejscu, jeśli chcielibyście świętować chrzest swojego maleństwa w przytulnej sali i placem zabaw na zewnątrz, jeśli macie ochotę na pyszny obiad firmowy lub rodzinny to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą
czytaj więcej


Dzień Kobiet w Lodowni!

Upominki, miłe gesty z okazji... lub bez okazji integrują załogę i "przywiązują" do firmy jednocześnie pozwalając pracownikom odczuć, że są doceniani! 8 marca (piątek) zachęcamy do podarowania Paniom, pracującym w Państwa firmie kolacji z okazji ich święta!
czytaj więcej


WYMARZONE WESELE W LODOWNI JESZCZE W TYM ROKU!


Jeśli wydaje Wam się, że nie ma szans na zorganizowanie wymarzonego wesela jeszcze w tym roku, to nic bardziej mylnego! Mamy dla Was AŻ DWA wolne czerwcowe terminy!
czytaj więcej


ANDRZEJKI 2018

Już 24 listopada zapraszamy na zabawę andrzejkową!
czytaj więcej


Wszystkich Świętych i Zaduszki

Zapraszamy do rezerwacji noclegów w dniach 1 i 2 listopada!
czytaj więcej


U nas zapłacisz kartą!

Drodzy Goście już od września za wszelkie usługi zapłacicie bezgotówkowo!
czytaj więcej


Eventy w ogrodzie!


Nie ma bardziej idealnego momentu na zorganizowanie eventu na świeżym powietrzu jak lato. Pięknie kwitnące kwiaty, śpiewające ptaki na drzewach, skaczące ryby w naszych stawikach i altany, które w razie potrzeby ochronią od nadmiaru słońca stworzą idealny klimat na każdego rodzaju spotkania.
czytaj więcej


Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Szydłowcu

To już 5. edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej w Szydłowcu! Lodownia przyłączyła się do kibicowania i udostępnia swoje sale, pokoje i ogród dla uczestników, trenerów i rodziców! Na dłużej zatrzymują się u nas zawodnicy z Irlandii!
czytaj więcej


Drodzy Goście - zmieniamy się dla Was!

Uprzejmie informujemy, że strona jest modernizowana. Za wszystkie związane z tym niedogodności ogromnie przepraszamy. Już wkrótce będziecie mogli Państwo przejrzeć w pełni wyposażoną galerię ogrodu, sal i pokoi, zarezerwować przez stronę nocleg i przeczytać o otaczających Lodownię atrakcjach a także być na bieżąco ze wszystkimi naszymi wydarzeniami! Dziękujemy za cierpliwość!
czytaj więcej


Rozpoczynamy sezon weselny!

2 hektarowy ogród wypełniony pięknymi kwiatami i rzadko spotykanymi czarnymi łabędziami oraz pawiami. Klimatyczne mury dawnej lodowni. Duże, przestronne sale, wiejski stół z okolicznych specjałów i tort podany w blasku świec na świeżym powietrzu. Brzmi jak idealne miejsce na wesele?
czytaj więcej