Lodownia ul. Browarska 6; 26-500 Szydłowiec
731 982 839
logo

Zorganizujemy dla Was każdą uroczystość!

Jeśli marzy Wam się bajkowy ślub w ogrodzie i wesele w eleganckim i klimatycznym miejscu, jeśli chcielibyście świętować chrzest swojego maleństwa w przytulnej sali i placem zabaw na zewnątrz, jeśli macie ochotę na pyszny obiad firmowy lub rodzinny to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wyszkolona kadra, trzy klimatyzowane sale, scena, 33 miejsca noclegowe, 3-hektarowy ogród, spokojna okolica. 
Z wielką starannością przygotujemy dla Państwa różnego rodzaju eventy okolicznościowe takie jak: komunie, chrzciny, urodziny/imieniny, kameralne koncerty, wystwy, konferencje, debaty, lekcje historyczne dla dzieci i młodzieży we współpracy z Szydłowieckim Muzeum w murach dawnej Lodowni, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, pokazy, degustacje..

Lodownia to miejsce łączące w sobie komfort, funkcjonalność i wygodę oraz niezapomnianą gościnność. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, dopasowując szczegóły do Państwa oczekiwań i preferencji . Chętnie zaproponujemy również sprawdzone już pomysły i rozwiązania.

A jeśli ktoś z Państwa nie jest jeszcze zdecydowany, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii http://lodownia.com.pl/galeria-ogrod-otoczenie, aby poczuć magiczny klimat naszego miejsca.